Opis posla

Tražimo odgovornu, motiviranu i ambicioznu osobu, predanu poslu, za radno mjesto Suradnik / Specijalist voditelj ispitivanja u laboratoriju za materijale i konstrukcije (m/ž).

Opis radnog mjesta:

  • odgovornost za pravilnu provedbu određenog ispitivanja što podrazumijeva odgovornost za: osposobljenost ispitivača, opremu, radni prostor, rezultate ispitivanja,
  • sudjelovanje u internom umjeravanju i pregledu opreme prema sustavu kvalitete,
  • praćenje vanjske i interne dokumentacije za svoje područje ispitivanja i sudjelovanje u njihovoj implementaciji u radu te njihova izrada i prerada,
  • provođenje metoda ispitivanja, sastavljanje i supotpisivanje izvještaja o ispitivanju,
  • davanje mišljenja i tumačenja u izvještaju o ispitivanju,
  • kontinuirano usavršavanje iz djelokruga struke, objavljivanje, publikacija i prezentacija rezultata stručnih i znanstvenih radova,
  • obavljanje ostalih radova iz područja svoje specijalnosti u okviru stručne spreme i iskustva,
  • obavljanje ostalih poslova i zadaća s obzirom na potrebe laboratorija,
  • održavanje radnog mjesta, laboratorijske opreme i pribora,
  • obavljanje terenskih zadataka (npr. uzorkovanja).

Osnovni uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS iz tehničkog područja obrazovanja (strojarstvo, građevinarstvo),
  • Osnovno znanje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • Izvrsne organizacijske sposobnosti,
  • Razvijene komunikacijske vještine,
  • Vozačka dozvola "B" kategorija,
  • Spremnost na putovanja.

Što nudimo:

  • Rad u tvrtci s dugoročnom strateškom perspektivom.
  • kontinuirano usavršavanje i profesionalni razvoj.
  • Rad u motivirajućem okruženju visokoobrazovanih zaposlenika.
  • Mogućnost stimulacije ovisno o postignutim rezultatima.
  • Uvođenje u radnu okolinu i kontinuirano učenje u području struke.
  • Edukacije – interne i eksterne.
  • Subvencioniranu članarinu za Multisport program (tenis, teretana, programi, sauna, bazen).
  • Osigurano parking mjesto.
  • Ugovor o radu na određeno vrijeme na godinu dana uz probni rok od 6 mjeseci s mogućnošću zasnivanja stalnog radnog odnosa.

Napomena: kontaktirati ćemo samo kandidate koji uđu u uži krug.

magnifiercrosschevron-downchevron-rightarrow-left