Opis posla

Tražimo odgovornu, motiviranu i ambicioznu osobu, predanu poslu, za radno mjesto Samostalni projektant u Odjelu za arhitekturu i prostorno planiranje (m/ž).

Opis radnog mjesta:

  • izrada svih vrsta projektne dokumentacije u području arhitektonskog projektiranja,
  • suradnja s ostalim stručnim izvršiocima u organizacijskoj jedinici,
  • obavljanje ostalih radova iz područja svoje specijalnosti u okviru stručne spreme i iskustva.

Osnovni uvjeti:

  • diplomirani inženjer arhitekture (dipl.ing.arh. / mag.ing.arch.),
  • ovlašteni arhitekt,
  • poželjno radno iskustvo - 10 godina,
  • Znanje engleskog jezika u govoru i pismu (A2/B1),
  • Napredno poznavanje rada na računalu (Microsoft Office, Microsoft Project, AutoCAD),
  • Prednost: modeliranje u BIM-u na platformi Revit,
  • Izvrsne organizacijske sposobnosti,
  • Inicijativu i brzo rješavanje problema,
  • Ustrajnost u ostvarenju zadanih ciljeva,
  • Fleksibilnost i brzo prilagođavanje promjenama,
  • Developed communication skills.

Što nudimo:

  • Rad na projektima visoke važnosti za RH uključujući i rad na regionalnim i internacionalnim projektima.
  • Rad u tvrtci s dugoročnom strateškom perspektivom.
  • kontinuirano usavršavanje i profesionalni razvoj.
  • Rad u motivirajućem okruženju visokoobrazovanih zaposlenika.
  • Mogućnost stimulacije ovisno o postignutim rezultatima.
  • Uvođenje u radnu okolinu i kontinuirano učenje u području struke.
  • Edukacije – interne i eksterne.
  • Subvencioniranu članarinu za Multisport program (tenis, teretana, programi, sauna, bazen).
  • Osigurano parking mjesto.
  • Ugovor o radu na određeno vrijeme na godinu dana uz probni rok od 6 mjeseci s mogućnošću zasnivanja stalnog radnog odnosa.

Napomena: kontaktirati ćemo samo kandidate koji uđu u uži krug.

magnifiercrosschevron-downchevron-rightarrow-left