Opis posla

Tražimo odgovornu, motiviranu i ambicioznu osobu, predanu poslu, za radno mjesto Čistač/Čistačica.

Opis radnog mjesta:

  • Čišćenje i održavamke prostorija objekta (brisati prašinu, usisavanje, brisanje podova itd.).
  • Obavijestiti nadređenog o nedostacima ili potrebama za popravcima,
  • Suradnja sa ostatkom osoblja,
  • Praćenje zdravstvenih i sigurnosnih propisa.

Osnovni uvjeti:

  • Radno iskustvo,
  • Organizacijske sposobnosti,
  • Fleksibilnost i brzo prilagođavanje promjenama,
  • Komunikacijske vještine.

Što nudimo:

  • Rad u tvrtci s dugoročnom strateškom perspektivom.
  • Mogućnost stimulacije ovisno o postignutim rezultatima.
  • Subvencioniranu članarinu za Multisport program (tenis, teretana, programi, sauna, bazen).
  • Osigurano parking mjesto.
  • Ugovor o radu na određeno vrijeme na godinu dana uz probni rok od 6 mjeseci s mogućnošću zasnivanja stalnog radnog odnosa.

Napomena: kontaktirati ćemo samo kandidate koji uđu u uži krug.

magnifiercrosschevron-downchevron-rightarrow-left